Yazılım geliştirme

background

Fikrinizi sizi kısıtlayan hazır yazılımlar yerine, aklınızdaki tüm detaylarıyla ürüne dönüştürmek mi istiyorsunuz?

Yazılım geliştiricilerimiz bu süreçte size en etkili çözümü sunmak için çalışıyorlar. Kendi alanlarında eğitim almış ve yetkinliklerini kanıtlayan işler ortaya çıkarmış yazılım geliştiricilerimiz, isteklerinizi detaylı bir biçimde analiz edip, istediğiniz ürünü geliştiriyorlar.

Süreç

Bir geliştirme, devamlılık ve çözüme ilişkin birçok aşamadan geçerek ürünleşir
 • Planlama

  Öncelikle bir ürünün geliştirilme aşaması planlanır ve yazılım geliştiricilerimiz kendi yetkinliklerine göre, hangi kısımlarda rol alacaklarını belirler. Bu planlama sayesinde iş küçük parçalara ayrılır ve verimli bir geliştirme süreci sağlanmış olur.

 • Tasarım

  Tasarım aşamasında ise her ürün için platforma uygun, yenilikçi tasarımlar yapılır. Web uygulamaları tamamen mobil uyumlu olacak şekilde tasarlanır ve kullanıcının maksimum verimle bu ürünleri kullanacağı şekilde bir tasarım oluşur.

 • Tanımlama

  Bir diğer aşama olan, oluşacak çıktıları tanımlama aşamasında üretilmesi beklenen çıktılar tanımlanır. Bununla birlikte her bir çıktı için tahmini bir bitirme süresi oluşturulur ve geliştirme sürecinin somut bir planı ortaya çıkar.

 • Geliştirme

  Tüm bu planlamalar ve çıktı beklentileri oluşturulduktan sonra da geliştirme sürecine başlanır. Bu aşamada yazılım geliştiricilerimiz, sahip oldukları tecrübe sayesinde her defasında daha etkili bir sürecin işlemesini sağlayarak beklenen ürünleri geliştirirler.

 • Test

  Ürün geliştirme sürecinde ve sonunda test aşamasına geçilir ve bu aşamada, ürünün beklenen sonuçları sağlamasından emin olmak için, yazılımlar test edilir. Bu test sonuçları beklendiği gibi çıktığı takdirde ürün kullanıcıya sunulmaya hazır hale gelir.

 • Yayınlama

  Geliştirilen yazılımın test edildikten sonra beklenen sonucu vermesi durumunda ürün yayınlanır ve müşterilerimizin kullanımına sunulur.

 • Bakım

  Ürün geliştirme süreci tamamlandıktan sonra da yazılım geliştiricilerimiz, gerekli optimizasyonlar yapmaya devam eder ve ürünün bakımını belirli aralıklarla yaparlar. Ürünün her zaman çalışır durumda olmasını sağlamak için özenle bu süreç işler.

Image
Yazılım geliştirme

Farklı kategorilerde sayısız çeşitlilikte ürün ihtiyacı olduğundan dolayı, her bir alan için farklı bir işleyiş ile müşterinin isteğine uygun çözümler sunuyoruz. Yazılım geliştiricilerimiz çeşitli teknolojilerde tecrübeye sahiptir ve birbirinden farklı platformlara ürün geliştirme konusunda bu tecrübelerini etkili bir biçimde kullanıyorlar.

Müşterilerimize sunduğumuz çözümler yüksek kalitede olmakla birlikte, geliştirilmeye her zaman uygundur ve kolayca ölçeklenebilirdir. Gerekli durumlarda müşterinin ihtiyacına göre, kalitesinden ödün vermeden değiştirilebilme esnekliğine sahiptir. Yazılım geliştirirken kendi sertifikalı kalite yönetim sistemimize bağlı kalıyoruz.

background

Deployment ve sürekli tümleştirme

Bir yazılım mimarisi uçtan uça öğelerden oluşur ve teslimat ve iyileştirme mimarinin ana parçalarındandır.

Devops alt yapınızı güçlendirin!

Çözümler

Her şirketin ya da iş fikrinin kendine özgü problemleri olduğunun farkındayız ve ihtiyaca göre çözüm üretiyoruz.

Özel Kurumsal Yazılım Geliştirme

Greysis olarak kurumsal işletmeler için yazılım çözümleri sunuyoruz ve bu işletmelerin dijital dönüşümlerini sağlamak için özenle çalışıyoruz. Tecrübeli yazılım geliştiricilerimiz ile bu süreçte size rehberlik ediyoruz.

Dijital dönüşüm hizmetleri

Greysis, dijital dönüşüm sürecinde sizlere son teknolojilerle rehberlik ediyor ve güncel olarak bu teknolojileri etkili bir biçimde kullanmanızı sağlıyor. İş modelinizi dijital olarak sürdürmeniz konusunda sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz.

Veri yönetimi

Verilerinizi tecrübeli mühendislerimiz sayesinde, son teknolojilere uygun bir biçimde yönetmenizi sağlıyoruz. Her geçen saniye büyüyen verileri en etkili yöntemlerle analiz ediyoruz ve işletmeniz için stratejik planlamalar yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Yazılım Entegrasyonu

Bu süreçte farklı alt yazılım sistemlerini birbirlerine entegre ediyoruz ve bunları tek bir sistem haline getiriyoruz. Çeşitli görevleri geliştirmek için farklı sistemler kullanan işletmeler için bu işlem oldukça önemlidir ve mühendislerimiz bu süreçte özenle çalışıyorlar.

Eski uygulamaların modernleştirilmesi

Her gün yeni teknolojiler ortaya çıktığından ve var olan teknolojiler sürekli geliştirildiğinden dolayı, bazı durumlarda kullanılan teknoloji bakımından eski kalmış uygulamalarınızı, en güncel teknolojilerle modernleştiriyoruz. Kendilerini her zaman güncel tutan mühendislerimiz sayesinde uygulamalarınız son teknolojilerle kullanıcılarınıza sunulacaktır.

background

Test otomasyon süreçleri

Ürününüz düzenli olarak gelişim gösterir ve gelişirken eski bağımlıklar sorun çıkarır. Ekibiniz için bunu aşmanın yolu QA kalitesini artırmaktan geçer.

QA süreç kalitenizi artırın!
background

Hizmetler ve kalite denetimi

Kalite yönetim sistemimiz baştan sona tüm geliştirme aşamasını kapsar. Bu kapsam sayesinde müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına tam olarak uyum sağlar. Hizmetlerimiz arasında mobil uygulama geliştirme, mimari tasarım, API geliştirme ve web uygulama geliştirme bulunuyor. Tüm bu hizmetlerin geliştirme aşamaları detaylı olarak ele alınır ve yazılım geliştiricilerimiz tarafından özenle işleyen bir süreçle tamamlanır.

Sunduğumuz teknolojiler

Neden hizmet almalısınız?

Müşteri çeşitliliğimiz sayesinde yazılım geliştiricilerimiz farklı alanlarda tecrübe kazanıyorlar. Bu kazanılan tecrübe ile kendilerini tekrar etmeden, her gün bir önceki günden daha iyi bir şekilde geliştirme süreci devam ediyor. Teknik açıdan kazanılan tecrübenin yanında, yazılım geliştiricilerimiz müşterilerin ürünleriyle ilgili alanlarda da tecrübeye sahip oluyorlar. Bu sayede o alanda bir ürün geliştirirken müşterilerimize en uygun olan çözümleri sunuyorlar.