Fikirleriniz kolayca gerçeğe dönüşsün

Alanında uzmanlaşmış mühendislerimiz sorunsuz uygulamalar oluşturmanızı sağlar

Yazılım Geliştirme
Image

Bir yazılım geliştirme döngüsünde ihtiyaç duyduğunuz ne varsa

İş modelinizi analiz ediyor, planlıyor ve size uygun teknoloji altyapısını kuruyoruz. Yazılım geliştirme döngüsünde ortaya çıkabilecek sorunları önceden tespit edip, doğru yönlendirme yapıyoruz.

BT Danışmanlığı

Başta Yazılım mimarlığı ve deployment süreçleri olmak üzere bir çok konuda teknoloji transferi ve uygun yönlendirme sağlıyoruz.

Daha fazlası

Yazılım Geliştirme

Müşterilerimizin düzenli istihdam değişiklikleri olsa bile yeni çalışma arkadaşlarının kolay adapte olabileceği altyapılar sunuyoruz.

Daha fazlası

Test

Yapılan her geliştirmenin ardından oluşabilecek problemleri düzenli takip eden otomasyonlar inşa ediyoruz. Bu sizi daha üretken bir ekibe dönüştürür.

Daha fazlası
background

Kalite odağımız

Ticari hedeflerinizle aynı doğrultuda ilerleyen dijital ve yenilikçi bir değişim için kapsamlı bir BT metodolojisi oluşturmak üzere Greysis’in teknoloji altyapısını kullanın. Stratejik BT danışmanlığımız ile, iş sürekliliğinizi sağlayabilir, verimliliği artırarak performanslı bir şekilde sürecinizi yönetebilirsiniz.


Hizmet olarak dış kaynak kullanmak isterseniz lütfen inceleyin.

Mutlu yazılımcılar, testçiler ve ürüncüler

Ekibinin parçası olmaktan gurur duyduğunuz bir girişimde işler her zaman yolunda gitmiyor öyle değil mi? Diğer nedenler konusunda katkımız olmayabilir ancak altyapı, mimari, devops ya da teknik konularda çalışma kültürünüze katkı sağlayabiliriz.

Hizmet verdiğimiz bir çok alanda işinizi büyütebilir, bir üst teknolojiye geçişinizi sağlayabiliriz.

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin
— Ekiplerimizle tanışmak için acele edin!

Teknoloji çeşitliliği